Presentation Evening 2018/19

IMG_0620a.jpg
Masters Runner-up 18/19
The Masters Trophy
The Masters Trophy

Winner: Keith Tupman 

Runner Up: Andy Reed 

Aggregate winner
The Aggregate Trophy

Winner: Keith Tupman 

Aggregate runnerup .jpg
The Aggregate Trophy

Runner Up: Chris Knight

feeder winner.jpg
Feeder Only Trophy

Winner: Keith Tupman

feeder runnerup.jpg
Feeder Only Trophy

Runner Up: Chris Knight

Float Only Trophy

Winner: Charlie Gaudion

float runnerup.jpg
Float Only Trophy

Runner Up: Graham Potter

profile_picture_without_slogan.png
Silverfish Trophy

Winner: John Clarke

silverrunnerup.jpg
Silverfish Trophy

Runner Up: Keith Tupman 

drawn pairs winners.jpg
Drawn Pairs Trophy

Winners: Chris Knight &

Keith Tupman

Drawn Pairs Trophy

Runner Ups: Kris Collins &

Graham Potter

profile_picture_without_slogan.png
Xmas Match Trophy

Winner: Trevor Irons

profile_picture_without_slogan.png
Xmas Match Trophy

Runner Up: George Brickwood

predator winner.jpg
Predator Match Trophy

Winner: Pete Jones

predator runnerup.jpg
Predator Match Trophy

Runner Up: Clive Blount

night match winner.jpg
Night Match Trophy

Winner: Kris Collins

night match runnerup.jpg
Night Match Trophy

Runner Up: Chris Knight

profile_picture_without_slogan.png
Liss Match Group

Winner: Ian Jennings

184lb 01oz

IMG_0577a.jpg
Liss Match Group 

Runner Up: Kris Collins 172lb 05oz

profile_picture_without_slogan.png
Bopeep Challenge 

Winner: John Clarke

profile_picture_without_slogan.png
Bopeep Challenge

Runner Up: Trevor Irons

awaywinnerrunnerup.jpg
Away Match Trophy

Winner: Graham Potter

awaywinnerrunnerup.jpg
Away Match Trophy

Runner Up: Andy Reed

club record.jpg
Pdac Club Record Award

Winner: Chris Knight

club winner.jpg

Winner: Kris Collins

Club Member of the Year
juniors.jpg
Junior Competitor Award

Winners: Ollie Tupman Roberts & Arthur Ireland

The Pdac.... Making It Happen

Petersfield United Kingdom

©2017 by The Petersfield & District Angling Club. Proudly created with Wix.com